Neomounts FPMA-CB100BLACK Крепление для монитора, настольное 25,4 см (10") - 68,6 см (27") Откидной черный 514258
- В наличии
- Код: 514258
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Neomounts FPMA-CB100BLACK Крепление для монитора, настольное 25,4 см (10") - 68,6 см (27") Откидной черный
Характеристики продукта
Описание
Описание этого товара было переведено автоматически.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 2.280 |
| Цвет | Черный |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 2 |
| Лівий діапазон обертання | 30 |
| Максимальна вантажність | 18 |
| Вращение | 360 |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розроблено для Apple | Немає |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | Тримач монітора, настільний |
| Тип ручки | Нахил |
| Ширина вироби | 805 |
| стандарт VESA | 100 х 100 мм, 100 х 75 мм, 75 х 75 мм |