Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 100 шт. |
| Длина изделия | 30,3 см |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Полиэстер/Полиэтилен |
| Поверхня фольги | матовий |
| Позначення типу продукту | МеттПауч |
| Розміри | (Д x Ш) 30,3 см x 21,6 см |
| Состояние | Новое |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінувальна фольга |
| Тип рекламної продукції | Laminierfolientasche MattPouch |
| Товщина фольги | 125 мкм |
| Формат | ДИН А4 |
| Характеристики поверхні | матовий |
| Ширина вироби | 21,6 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 000 ₴





