Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 350 г |
| Глибина продукту | 49 мм |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Источник питания | 6 батарейок типу ААА (купуються окремо) Додатковий блок живлення |
| Цвет | Черный матовый |
| Количество кадров | 4 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 6 |
| Місце призначення | для портативного використання для стаціонарного використання |
| Розміри | (Ш x В x Г) 203 x 118 x 49 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавиатуры | Англійська, QWERTY |
| Тип продукту | Принтер етикеток |
| висота продукту | 118 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴











