STANLEY SXJH002000E Радиатор 2000W 20 м2 черный/желтый 512873
  • В наличии
  • Код: 512873
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блокичные
  • ВНИМАНИЕ!
  • ВНИМАНИЕ!
Характеристики
Основные
ПроизводительStanley
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
Ваги1.5
Волість2000
Длина изделия210
Длина шнура питания1.3
Клас енергоефективностінедоступне
Количество передач2
Максимальна площа кімнати20
Максимальний робочий шум50
Розміри(Д x Ш x В) 210 x 160 x 217 мм