
Сетевая розетка Telegärtner 100021369 100021369, 1 порт, без сетевой спецификации, для поверхностного монтажа 512682
4 000 ₴
- В наличии
- Код: 512682
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Телегартнер H02000A0069/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина монтажу | 58 мм |
| Длина изделия | 86 мм |
| Категорія мережі | немає специфікації мережі |
| Кількість інтерфейсів LAN | 1 х |
| Перемикання компонентів програми | Кнопкова пластина |
| Подача кабеля | знизу |
| Состояние | Новое |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Тип продукту | Розетка живлення |
| Тип розетки | накладна розетка |
| Функція перемикання програм | Розетка живлення |
| Характеристики мережевих розеток | модульний |
| Ширина вироби | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴

