
Блок питания ноутбука

Характеристики продукта
- 19 В постоянного тока / 2,37 А
- Мощность 45 Вт Назначение: розетка
- Подходит для ноутбуков Acer
Блокичные
Сетевой кабель не входит в комплект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 19 В/постійний струм |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 2,37 А |
| Волість | 45 Вт |
| Входы | 3-контактний C5 |
| Входное напряжение | 115 В/перем. тока 240 В/перем. тока |
| Длина кабеля | 1,45 м |
| Діапазон вихідної напруги | 19 В/постійний струм |
| Максимальний вихідний струм | 2,37 А |
| Модель із каталогу виробника | КП.0450Н.001 |
| Місце призначення | гніздо |
| Сумісність бренда | Асер |
| Тип продукту | Блок живлення для ноутбука |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴



