
Блок питания ноутбука

Характеристики продукта
- 19 В / 2,37 А
- Мощность 45 Вт
- Диапазон входного напряжения 100-240 В / 50-60 Гц
- Подходит для ноутбуков Asus
Блокичные
Блок питания от розетки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 178 г |
| Выходное напряжение | 19 травня |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 2,37 А |
| Волість | 45 Вт |
| Входы | вилка ЕС |
| Входное напряжение | 100-240 В / 50-60 Гц |
| Длина изделия | 60 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 19 травня |
| Максимальний вихідний струм | 2,37 А |
| Модель із каталогу виробника | 0A001-00235000 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 60 x 60 x 60 мм |
| Сумісність бренда | Асус |
| висота продукту | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴



