
Блок питания ноутбука
Характеристики продукта
- 19 В постоянного тока / 2,1 А
- Мощность 40 Вт Назначение: розетка
- Диапазон входного напряжения 100 – 240В / 50 – 60 Гц
- Подходит для ноутбуков Samsung
Комплект поставки
- Зарядное устройство
- Кабель питания
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделки (блоки живлення) | Вилка 5.5/3.3 |
| Выходное напряжение | 19 В/постійний струм |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 2,1 А |
| Волість | 40 Вт |
| Входы | 3-контактний C5 Мікі Маус |
| Входное напряжение | 100 – 240 В / 50 – 60 Гц |
| Длина изделия | 95 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 19 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 2,1 А |
| Модель із каталогу виробника | БА44-00266А |
| Місце призначення | гніздо |
| Розміри | (Д x Ш x В) 95 x 42 x 29 мм |
| висота продукту | 29 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 010 ₴


