
Блок питания ноутбука
Характеристики продукта
- 20 В постоянного тока / 6,75 А
- Мощность 135 Вт Назначение: розетка
- Диапазон входного напряжения 100 – 240В / 50 – 60 Гц
- Подходит для ноутбуков Lenovo
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделки (блоки живлення) | Вилка 11.0/3.0 |
| Выходное напряжение | 20 В постійного струму |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 6,75 А |
| Волість | 135 Вт |
| Входное напряжение | 100 – 240 В / 50 – 60 Гц |
| Длина изделия | 145 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 20 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 6,75 А |
| Модель із каталогу виробника | 45N0362 |
| Місце призначення | гніздо |
| Розміри | (Д x Ш x В) 145 x 65 x 31 мм |
| Сумісність бренда | Леново |
| висота продукту | 31 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 800 ₴


