
ДБЖ FSP Fortron Nano600 600 ВА

Характеристики продукта
- Компактные размеры

Описание
ИБП FSP Fortron Source Nano предлагает эффективную защиту при отключении электроэнергии. Резервное питание длится до 15 минут (при мощности 100 Вт). Кроме того, усовершенствованное микропроцессорное управление обеспечивает высокую надежность.
Характеристика
- Функция холодного запуска
- Одновременная синусоида
Комплект поставки
- США
- Инструкция
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 2,70 кг |
| Глибина продукту | 228 мм |
| Количество выходов | 2 х |
| Кількість під'єднань із резервним живленням від батареї | 2 |
| Кількість сполук, захищених від перенапруги | 0 |
| Модель із каталогу виробника | НАНО600 |
| Номінальна потужність (ВА) | 600 ВА |
| Сфера применения | Офіс |
| Тип вилки | Захисна розетка |
| Тип продукту | UPS |
| Час моста за типового навантаження | 15 хв |
| Час переходу за повного навантаження | 0,5 мин |
| висота продукту | 207 мм |
| вихід | гніздовий роз'єм із заземлювальним контактом |
| Зв'язок | Холодильні прилади |
Информация для заказа
- Цена: 5 810 ₴




