
Підставка для планшета Neomounts DS15-540WH1 універсальна 12,4 см (4,9 дюйма) - 32 см (12,6 дюйма) 510105
4 200 ₴
- В наличии
- Код: 510105
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Підставка Neomounts від Newstar DS15-540WH1 – це універсальна підставка для планшетів діагоналлю від 4,7 до 12,9 дюймів, вантажопідйомністю 1 кг. Ця підставка ідеально підходить для відеочату, перегляду фільмів або ігор без використання рук. Завдяки вбудованому кульовому шарніру підставка обертається на 360°, що дозволяє перемикатися між портретною та альбомною орієнтацією. Крім того, розумні опції нахилу (270°) та повороту (104°) основи дозволяють встановити ідеальний кут огляду. М’які гумові накладки захищають ваш пристрій від подряпин, а міцна основа з нековзними силіконовими накладками забезпечує надійну фіксацію.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 1.277 |
| Глибина продукту | 16 см |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 50° |
| Максимальна вантажність | 1 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 33 см |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 0 см |
| Нахил вниз | 270° |
| Вращение | 360° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Правильний діапазон праворуч | 50° |
| Підходить | 12,4 см (4,9 дюйма) — 32 см (12,6 дюйма) |
| висота продукту | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴










