
Підставка/тримач для планшета

Характеристики продукту
- Універсальний тримач для iPad
- Красти
- Просте встановлення

Опис
IPAD2N-UN20BLACK – це тримач для iPad 2 та нового iPad. Його можна комбінувати з настільними, стельовими та настінними кріпленнями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Ручка
- Монтажний матеріал
- інструкції з складання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Длина изделия | 3 см |
| Підходить | iPad 2iPad 3 |
| Тип продукту | Тримач планшета |
| Ширина вироби | 23 см |
| висота продукту | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 000 ₴





