
Датчик диму Cordes Haussicherheit, комплект з 3 предметів, включаючи батарею, на 10 років роботи (Ø x В) 70 мм x 35 мм 508720
5 210 ₴
- В наличии
- Код: 508720
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Датчик диму Cordes Haussicherheit Aktionsset7, комплект із 3 предметів, включаючи батарею, на 10 років роботи
Характеристики продукту
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 3 шт. |
| Источник питания | батарія |
| Діаметр виробу | 70 мм |
| Розміри | (Ø x В) 70 мм x 35 мм |
| Сертификация | Сертифікат EN14604 VdS |
| Состояние | Новое |
| Тип продукту | Детектор диму |
| Характеристики датчика | у комплекті акумулятор на 10 років роботи |
| висота продукту | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 210 ₴


