Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид наушников | Вкладыши |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 244 г |
| Використання навушників | ігор |
| Глибина продукту | 85 мм |
| Звуковое давление | 90 дБ |
| Конструкція навушників | навколовушної |
| Число каналов | стерео |
| Положення наголів'я | над вухом |
| Під'єднання навушників | дріт |
| Совместимость | PS5PS4Nintendo SwitchXbox Series XXbox Series SXbox OneAndroidiOSPC |
| Тип продукту | Навушники-вкладки |
| Ширина вироби | 170 мм |
| висота продукту | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴










