
Вы можете найти товары, соответствующие этому товару, здесь
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 128 г |
| Глибина продукту | 35,6 мм |
| Цвет | Белый |
| Модель із каталогу виробника | ЛХ-048 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 74 x 90 x 35,6 мм |
| Состояние | Новое |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип | чорно-білий друк |
| Тип продукту | Пристрій для маркування |
| Функційність | друк |
| Ширина вироби | 74 мм |
| Ширина етикетки (макс.) | 15 мм |
| висота продукту | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴











