
Тример для паперу

Характеристики продукта
- Самозатачивание
Описание
Точная резка бумаги, пластиковой пленки, картона и фотографий. Самозатачивающиеся лезвия.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота різу (картон, г/м2) | 5 аркушів, 80 г/м2 |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 44,7 см |
| Длина лезвия | 320 мм |
| Довжина різу | 320 мм |
| Змінна фрезерна головка | Немає |
| Цвет | чорний і сірий |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 5-й аркуш |
| Максимальная толщина резки | 0,5 мм |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Рослинні зображення з доступними форматами | Да |
| Тип продукту | Роликова гільйотина |
| Ширина вироби | 19,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴



