
Тканевая лента tesa 04651-00509-00

Характеристики продукта
- белый
- (Д x Ш) 50 м x 19 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вміст | 50 м |
| Длина изделия | 50 м |
| Допоміжні матеріали | акрил, покритий віскозною тканиною |
| Максимальная температура | +130 °С |
| Модель із каталогу виробника | 04651-00509-00 |
| Розміри | (Д x Ш) 50 м x 19 мм |
| Розривна сила | 100,00 Н/10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип клея | гума |
| Тип продукту | Материальна стрічка |
| Толщина | 0,29 мм |
| Толщина материала | 0,29 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 330 ₴






