
Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Essential (Eco) 4X41C12468, 40,6 см (16 дюймов), (Ш x В x Г) 380,6 x 33,9 x 262 мм, черная
3 300 ₴
- В наличии
- Код: 507173
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 530 г |
| Виготовлення сумки | Рюкзак |
| Глибина продукту | 262 мм |
| Позначення типу продукту | Рюкзак |
| Підходить для моделі ноутбука | блокнот |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 40,6 см (16 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 380,6 x 33,9 x 262 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 380,6 мм |
| висота продукту | 33,9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴

