Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид | Зарядное устройство |
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Волість | 45 Вт |
| Входы | чоловічий роз'єм прикурювача |
| Входное напряжение | 12 В |
| Длина изделия | 27,2 мм |
| Длина кабеля | 1 м |
| Количество выходов | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | SJV102-EU |
| Розміри | (Д x Ш x В) 27,2 x 27,2 x 76,2 мм |
| Технологія заряджання | Швидке заряджання 3.0 |
| Тип выхода | USB-AUSB-C |
| Тип продукту | USB-зарядний пристрій |
| висота продукту | 76,2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴








