Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 125 г |
| Выходное напряжение | / 5 В постійного струму |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 7,2 А |
| Волість | 36 Вт |
| Входы | Європейський штекерний роз'єм |
| Входное напряжение | 90 - 264 В змінного струму |
| Длина изделия | 72,40 мм |
| Количество выходов | 4 х |
| Максимальний вихідний струм | 7200 мА |
| Максимальний вихідний струм на канал | 7200 мА |
| Модель із каталогу виробника | HNP36-4USB |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 35,80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 330 ₴


