
Этикетки из фольги Avery-Zweckform L4716REV-20 Ø 30 мм Фольга белая 960 шт. Съемный цветной лазерный принтер, Лазерный принтер, К
3 300 ₴
- В наличии
- Код: 505869
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Характеристики продукта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота етикетки | 30 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 960 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Діаметр етикетки | 30 мм |
| Нанесення етикетки | МаркуванняМаркування Оцінювання Виділення УніверсальнеМаркування |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип этикетки | Універсальна ідентифікація |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Круглий |
| Розмір етикетки | Ø 30 мм |
| ширина етикетки | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴













