Комплект поставки
- Устройство для печати этикеток;
- Ламинированная этикеточная лента 12 мм x 4 м TZe-231 (черная на белом фоне)
- Инструкция пользователя
- Описание этого товара было переведено автоматически.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 390 г |
| Глибина продукту | 5,9 мм |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Источник питания | 6 батарейок типу ААА, замовляйте окремо |
| Количество кадров | 8 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 3 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 11 x 20,7 x 5,9 см |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавиатуры | Азбука |
| Тип продукту | Принтер етикеток |
| висота продукту | 20,7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 090 ₴




