
Описание
К сожалению, мы не можем предоставить дополнительной информации об этом продукте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 390 г |
| Глибина продукту | 59 мм |
| Источник питания | 6 батарейок типу ААА (купуються окремо) Додатковий блок живлення |
| Количество кадров | 7 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 3 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110 x 207 x 59 мм |
| Ряд | P-Touch |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавиатуры | Азбука |
| Тип продукту | Принтер етикеток |
| висота продукту | 207 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴


