
Блок питания ноутбука

Характеристики продукта
- 15 В
- 19 В / 4,25 А
- Мощность 65,00 Вт
- Диапазон входного напряжения 100 В - 240 В
- Подходит для ноутбуков Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Medion, Packard Bell, Samsung, Toshiba
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 308,00 г |
| Выходное напряжение | 19 травня |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 4,25 А |
| Волість | 65,00 Вт |
| Входное напряжение | 100 В - 240 В |
| Длина изделия | 80 мм |
| Длина кабеля | 1:20; м |
| Діапазон вихідної напруги | 15 В19 В |
| Количество выходов | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 4,25 А |
| Модель із каталогу виробника | 00200002 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 80 x 55 x 31 мм |
| висота продукту | 31 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 090 ₴



