
Вішалка для ключів Burg Wächter Nuvola 6400/6 Ni 9430 Кількість гачків 6 501451
2 540 ₴
- В наличии
- Код: 501451
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Клавішна панель BURG-WØCHTER Nuvola 6400/6 Ni

Характеристики продукту
- Нержавіюча сталь
- Форма нагадує хмару
- Невидимі кріплення
- Відстань між гачками: 76 мм

Опис
Клавіатурна панель BURG-WÄCHTER Nuvola 6400/6 Ni з нержавіючої сталі має форму хмари. Шість гачків забезпечують порядок.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 x дошка для ключів Burg Wächter з 6 гачками, Nuvola 6400/6 Ni
- Матеріали для складання

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Крючков |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина продукту | 31 мм |
| Цвет | Неіржавка сталь |
| Количество крючков | 6 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 332 x 170 x 31 мм |
| Тип | Нож |
| Тип продукту | Вішак для ключів |
| Ширина вироби | 332 мм |
| висота продукту | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴





