Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Функции зарядки | PowerIQ |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5000 мАч |
| Ваги | 100 г |
| Длина изделия | 3,68 см |
| Кількість зарядних виходів | 2 |
| Максимальний струм заряджання | 3 А |
| Разъем | USB-C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 3,68 x 7,7 x 2,5 см |
| Технологія заряджання | PoweriQ |
| Тип продукту | Зовнішній акумулятор |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 2,5 см |
| Робоча напруга | 5 / 9 / 10 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 540 ₴










