Дерев'яна садова гойдалка Manila від Garden Point поєднує в собі дві унікальні риси: елегантність та комфорт. На ній можуть комфортно розміститися до двох дорослих!
Деревина модрини
Ергономічний профіль
Широкий козирок
Дерев'яна гойдалка «Маніла» розрахована максимум на 2 осіб .
Він оснащений міцними балками , міцними ланцюгами та карабінами .
Тінь у сонячні дні забезпечується широким пологом світлого, відбиваючого кольору. Положення шезлонга можна регулювати відповідно до ваших уподобань.
Зібрати гойдалку легко – в комплекті є інструкція .
На шезлонгу є зручний матрац кольору екрю
Лавка виготовлена з сибірської модрини , яка додатково оброблена олією для захисту від погодних умов.
Карабіни та ланцюги сталеві .
Матрац виготовлений з водонепроникного синтетичного матеріалу
Максимальне навантаження на гойдалку може становити 250 кг
довговічні, стійкі до несприятливих погодних умов
створює приємний відтінок у сонячні дні
Код товару: GAP146
Кількість людей: 2
Розміри та вага
Довжина (см): 150
Ширина (см): 19
Зріст (см): 214,5
Вага (кг): 88
Ширина сидіння (см): 130
Глибина сидіння: 150 см
Висота спинки: 69 см
Специфікації продукту
Максимальне навантаження: 250 кг
Товщина подушки: 6 см
Колір сидіння: Натуральний (екрю)
Будівельний матеріал: деревина
Матеріал сидіння: Поліестер
Матеріал козирка: Поліестер
Розкладне сидіння: НІ
Розміри упаковки (см): 1 x 194x41x18, 1 x 190x55x13, 1 x 133x53x24
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5908224760128 |
| Производитель | Garden Point |
| Будівельний матеріал | деревина |
| Вес (кг) | 88 |
| Висота (см) | 214,5 |
| Высота спинки | 69 см |
| Глибина сидіння (см) | 150 |
| Довжина (см) | 150 |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запчастини до гойдалок Garden Point |
| Колір сидіння | Натуральний (екрю) |
| Кількість людей | 2 |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Материал навеса | Поліестер |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Модель/Артикул | GAP146 |
| Розкладне сидіння | не |
| Розміри пакунка (см) | 1 x 194x41x18, 1 x 190x55x13, 1 x 133x53x24 |
| товщина подушки | 6 см |
| Ширина (см) | 150 |
| Ширина сидіння (см) | 130 |
- Цена: 30 150 ₴











